Enabase

Slider Yönetimi

Slider alanında dilediğiniz medyayı kolayca ekleyin düzenleyin ya da sıralayın. Sürükle bırak özelliği ile hızlıca kampanya veya diğer duyuruları öne çıkarabilirsiniz.Artık herhangi bir cihazda harika görünen, dudak uçuklatan duyarlı tasarımlarla müşterilerinizin gözlerini kamaştırabilirsiniz. Kodlama gerekmez.

Özel efektler, animasyonlar ve etkileyici tasarımlarla en gerçekçi olmayan beklentileri bile aşın. Sürükle ve bırak özellikli sezgisel düzenleyicimizde hepsi parmaklarınızın ucunda.


Slider’ın web siteleri için önemi büyüktür. Çünkü web siteleri, siteyi ziyaret eden kullanıcıyı en çabuk nasıl etkisi altına alırsa onlar için o kadar iyidir. Web siteleri, kullanıcıların ilgisini hangi yönde ve ne kadar kısa sürede yoğunlaştırırsa yine web siteleri için bu bir avantajdır. Slider’larda da bu tür içeriklere yer verilerek kullanıcıların en kısa sürede ilgisini çekmek hedeflenir. Slider’lar web sitesine slayt şeklinde ya da siteyi ziyaret eden kullanıcının geçiş yaparak kullanabileceği şekilde yerleştirilebilir. Ayrıca Slider’lara eklenen görsellere ve eklenen içeriklere web sitesi içerisinde bir alt sayfanın uzantısı eklenerek siteyi kullanan kullanıcının Slider’a tıklayarak o alt sayfaya kolayca ulaşması sağlanır.

Kullanılan web sitelerinin resim için kısıtlı yerleri var ise bu görseller pratik bir uygulama olmaktadır. Örnek olarak Kobisi e-ticaret paketlerinde anasayfada görsel alanları bulunur ve öne çıkarmak istediğiniz görseli bu alanda kullanabilirsiniz. Müşterileriniz sitenizi ziyaret ettiğinde slider görselinize tıklayarak kolaylıkla ürün sayfasına ya da sizin istediğiniz herhangi bir sayfaya yönlenebilir.