Enabase

Görevler

Dört ana başlıkta operasyon süreçleri ve diğer işlerinizin aksamaması, ekip çalışmasının gücünü korumak için geliştirdik.


Başlanmadı,Yapılıyor, Tamamlandı ve Gecikti olarak ayrılan görevler, kategorize edilerek ve ya etiket ataması yapılarak da ayrıştırılabilir durumda. Görevler kategori bazlı olarak da tanımlanabilir ve dilediğiniz kişilere özel görev veya kategori oluşturabilirsiniz. 

Görev tanımları zamanlanabilir, görev içinde sohbet ve not ekleme alanları ile birlikte atama yapılan kişiler için ve ya herhangi bir değişiklik olduğunda görev ile ilgili bildirimler iletilir. Kullanımı zorlaştırmadan ve operasyonu yavaşlatmayacak şekilde görevler alanını kullanabilirsiniz. 

Ayrıca Enabase, size ve ekibinize sitenizde eksiklikleri düzenlemek yada eksik kalının noktaları iyileştirmek için otomatik görevlerde oluşturuyor. Böylece iş yoğunluğunda atlanabilecek fakat kaçınılmaz işlemlerinde aksatılmadan sağlanması için hatırlatıcı niteliğinde görevler atanıyor. 

Enabase tarafından oluşturulabilecek örnek bir görev tanımı da şöyle;

Diyelimki Trendyol servisiniz aktif ve siteniz Trendyol bağlantısı sağlanmış ve kategori tanımlarınız da gerçekleştirilmiş durumda. Fakat aktardığınız ürünlerden bir kısmı satışa alınmadan Trendyol tarafından kategori yöneticisi uyarısı aldı. Bu ürünlerin satışa açılması için görevler alanında ilgili ürünlere ait görev ataması tüm ekibinize yapılmış olur. Böylece fark edilmese dahi her bir personele bildirim ve mail iletildğinden atlanmadan düzenleme yapılması sağlanır.

Yine muhasebe alanında yürütülen zamanlı işleriniz içinde süreli görevler oluşturarak, cezai durumlara düşmeden işlerinizi rahatlıkla sürdürebilirsiniz.