Enabase
e-ticaret

E-Ticaret

E-ticaret, senin yolun.

Modern bir SaaS platformunun işinize uyması gerektiğine inanıyoruz, tersi değil.

Tamamen özelleştirilebilir, daha sonra logonuzu ekleyerek, renkleri değiştirerek, güzel yazı tiplerini seçerek ve çok daha fazlasını yaparak seçtiğiniz şablonu işinize uyacak şekilde şekillendirebilir ve şekillendirebilirsiniz!

Güvenli barındırma ve kolaylaştırılmış bir arka uç yönetici alanıyla, e-ticaret web sitenizin kurulumunu ve işletimini hızlı ve kolay hale getiriyoruz. Ayrıca, kodsuz bir sürükle ve bırak düzenleyici (veya kodlayıcılar için tam HTML/CSS) ile perakende web sitenizin görünümü üzerinde tam kontrole sahipsiniz.

Ürünlerinizi çevrimiçi satın

Enabase hemen hemen her şeyi satmak için kullanılabilir! Giysi veya mobilya gibi fiziksel öğelerden eğitim kursları ve yazılım uygulamaları dahil olmak üzere hizmetlere ve dijital ürünlere kadar platformumuz her şeyin üstesinden gelebilir.

Arka uç yöneticinizde ürün katalogları oluşturabilir, SKU'ları düzenleyebilir, blog yayınlayabilir ve sitenizdeki tüm içeriği yönetebilirsiniz.

E-Ticaret web siteniz, sosyal medya ve satış kanallarınız aracılığıyla veya POS ile yüz yüze satış yapın. Tek bir birleştirilmiş gösterge tablosundan nakliye, ödemeler, pazarlama ve daha fazlasını yönetin.


Open SaaS çözümümüz, en iyi SaaS ve API destekli açıklık ve esnekliği bir araya getirerek size daha hızlı özelleştirmeniz için ihtiyaç duyduğunuz kurumsal entegrasyonları ve araçları sunar.


  • Talep ettiğiniz (veya henüz düşünmediğiniz) esneklik
  • Çevrimiçi satın almaya küresel geçiş için ölçeklenebilirlik
  • Daha fazla satışı korumak ve büyütmek için hız ve çeviklik
  • Temel arka ofis entegrasyonları
  • Tescilli engelleyiciler, sürtünme veya sınırlamalar yok

Enabase, tek başına tam kapsamlı bir ticaret platformu olarak, temelde işletme süreçlerini bir arada sunan dijital bir servistir. İşletme verilerini işleyerek hem ön muhasebeye hem de pazaryerlerinde ve diğer alanlarda listelenecek formda oluşturulması yönünde kullanıcıyı yönlendiren ve platform gerekliliklerini zorunlu kılarak, aslında en doğru verinin oluşturulmuş olmasını ve operasyon boyunca işletilmesini sağlıyor. Böylece tek bir yapıda işletme ihtiyaçları karşılanarak, ayrı bir yazılım ya da servise gereksinim duymadan işletmeler için tek başına bir çözüm oluşturuyor.

Daha fazla özgürlük. Daha fazla satış!


Enabase, işletmelerin dijitaldeki varlıklarını desteklemek, dijital olarak varlıklarını büyütmek ve işleyiş süreçlerini sistematik hale getirmek için geliştirildi. 

Enabase, bir işi başlatmak, yürütmek ve büyütmek için hepsi bir arada ticaret platformu olarak servis sunuyor. Bünyesinde E‐Fatura entegrasyonları, pazaryeri entegrasyonları, kargo firması sistem entegrasyonları Facebook, Google, Pinterest gibi reklam platformları bağlantıları, iletişim için SMS ve IP telefon servis bağlantıları barındıran hepsi bir arada işletme çözümü sunuyor. Tüm bu servis ve kanalları birbiri ile optimize halde sunarak, herkes için kolay hale getirmek ve merkezi bir yapı ile işlerin tek bir yapıda yürütülmesi ve sürdürülebilir olmasını sağlıyor.  

Büyüme için optimize edildi

İşinizi büyütmek için araçlardan ve bilgilendirici satış bilgilerinden yararlanın.

Kapsamlı kontrol paneli

Ürünlerinizi ve pazarlamanızı daha iyi özelleştirmek için satışları, siparişleri ve hedef kitleyi daha iyi anlamak için işletmenizin bütünsel ve ayrıntılı bir görünümünü elde edin.

Pazarlama basitleştirildi

Enabase'in yerleşik SEO özellikleri, otomatik pazarlama ve ücretsiz eğitim materyalleri ile rekabette her zaman bir adım önde olacaksınız.

Daha çok, daha sık satış yapın

Enabase tarafından özel olarak geliştirilmiş servisleri kullanarak yaşam boyu değeri ve yinelenen geliri artırın.

Görevler

E-Ticaret > Görevler

Dört ana başlıkta operasyon süreçleri ve diğer işlerinizin aksamaması, ekip çalışmasının gücünü korumak için geliştirdik.

Detaylar

Siparişler

E-Ticaret > Siparişler

Ön muhasebeye bağlı satış kanallarına tam entegre sipariş yönetimi ile operasyonu hızlandıracak işlevler düşünülerek geliştirilen, kullanıcı deneyimini gözeten ve operasyon adımlarına bağlı kalarak zaman ve maliyet kazandıran sipariş yönetimi sistemi.

Detaylar

Ürünler

E-Ticaret > Ürünler

Pazaryerlerinde bulunan ürünler ve mağazanızda olan ürünler arasında entegre olun. Ters entegrasyon desteği ile de satış kanallarında bulunan ürünlerinizide kolayca kendi panelinize dahil edin.

Detaylar

Envanter

E-Ticaret > Envanter

Temel bir depo yönetimi sunan envanter kısmı varyant bazında ürünlere ait stok ve depo içinde konum bilgisi tutar.

Detaylar

Markalar

E-Ticaret > Markalar

Logo ve açıklama eklenebilir marka tanımları ile dilerseniz referans dilerseniz ürünlerinizi sergilerken marka tanımları ile marka logosunuda dahil ederek müşterilerinize sunabilirsiniz.

Detaylar

Kategoriler

E-Ticaret > Kategoriler

Sitenizin tüm kategorilerini tek bir alandan gruplandırmaya bağlı, sınırsız olarak yönetin. Ürün hizmet ilan sayfa blog gibi tüm site genelinde gerekli olan hiyerarşi düzenini tek bir alandan sınırsızca yönetin.

Detaylar

Filtreler

E-Ticaret > Filtreler

Ürün, ilan yada hizmetlerinizin kolayca bulunabilir olmasını sağlamak adına tüm siteniz genelinde her bir kategori için farklı filtreler oluşturabilirsiniz.

Detaylar

Setler

E-Ticaret > Setler

Kampanyalar yada kategori bağımsız oluşturulacak alanlar için setler Belirleyeceğiniz ürün, ilan yada hizmetlerin özelleştirilebilir sayfalarda listelenmesini sağlayın.

Detaylar

Blogdan E-Ticaret İçerikleri

Yıllara Göre Türkiyede Eticaret

Eticaret 09 Temmuz 2024

Son yıllarda internet kullanımının artmasıyla birlikte Türkiye'deki e-ticaret sektörü hızla gelişme göstermiştir. 2010'lu yılların başında e-ticaret sektörü yalnızca büyük şirketler tarafından kullanılırken, son yıllarda küçük işletmelerin de e-ticaret siteleri açmasıyla sektör büyümeye devam etmiştir. Online ödeme sistemlerinin gelişmesi, kargo ve lojistik şirketlerinin artması, ürün çeşitliliğinin artması gibi faktörler de sektörün büyümesine katkı sağlamıştır. Bugün Türkiye'de birçok kişi günlük yaşamlarında, ihtiyaçları doğrultusunda e-ticaret sitelerini kullanmaktadır.

Başlıyoruz! Türkiye'nin Ticaret Platformu Olacağız

Haberler 09 Temmuz 2024

Muhasebe ve e-ticaret işleri, günümüz iş dünyasında önemli bir yer tutmaktadır. Ancak bu iki iş kolunu tek bir uygulamada bir araya getirmek, işlerinizi yönetmenizi daha da kolaylaştırır. İşte bu nedenle, size harika bir haberimiz var: SaaS tabanlı bir muhasebe ve e-ticaret uygulaması geliştiriyoruz!

Enabase'in Amacı

Teknoloji 09 Temmuz 2024

Enabase, tek başına tam kapsamlı bir ticaret platformu olarak, temelde işletme süreçlerini bir arada sunan dijital bir servistir. İşletme verilerini işleyerek hem ön muhasebeye hem de pazaryerlerinde ve diğer alanlarda listelenecek formda oluşturulması yönünde kullanıcıyı yönlendiren ve platform gerekliliklerini zorunlu kılarak, aslında en doğru verinin oluşturulmuş olmasını ve operasyon boyunca işletilmesini sağlıyor